Quiet, Please! 2.3 (ios)

Quiet, Please!

2.3
Quiet, Please!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quiet, Please!'de sessiz bir ortam yaratmak için eğlenceli bir maceraya girişiyoruz.

Quiet, Please!, bugüne dek oynadığımız en eğlenceli mobil oyunlardan bir tanesi olabilir. Minimal atmosferi ve mizah odaklı oyun yapısı sayesinde bu oyun pek çok oyunsever tarafından sevileceğe benziyor.

Oyundaki temel amacımız okuldan eve yorgun argın gelen ve birazcık dinlenmek isteyen Mr. Peabody'ye yardımcı olmak. Hangi konuda yardım etmemiz gerektiğini sorabilirsiniz. Şöyle ki, evde huzurlu bir ortam bulmayı amaçlayan fakat böyle bir ortam yerine son derece sesli ve rahatsız edici bir atmosferle karşılaşan karakterimizi kontrol ederek sessizlik sağlamaya çalışıyoruz.

Bu görevi gerçekleştirebilmek için etrafımızdaki objelerle ve kişilerle etkileşime geçiyoruz. Karakterimizi kontrol etmek için sol tarafta bulunan butonları kullanabiliyoruz. Herhangi bir obje veya kişiyle etkileşime geçmek içinse Interact butonuna basmamız yeterli oluyor. Oyunda çok sayıda bulmaca bulunuyor ve bunları çözmek için gerçekten dikkat gerekiyor.

Eğlenceli bir deneyim sunmayı başaran Quiet, Please!, mütevazı bir macera oyunu olarak akıllarımızda yer etti. Bu tür oyunlara ilginiz varsa bu oyunu mutlaka denemelisiniz.