Quitter 2.8 (ios)

Quitter

2.8
Quitter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quitter sigara içen bu bu bağımlılıktan kurtulmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Quitter sigara kullananlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Quitter sayesinde sağlığınızı tehdit eden sigaradan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi sigara birçok hastalığın sebebi olarak gösterilmekte. Bu durumda sigara içenler büyük tehdit altında bulunuyor. Sigarayı bırakmak çok kolay olmasa da bu konuda kullanabileceğiniz yardımcılar mevcut. Quitter da bunlardan bir tanesi.

Uygulama canlı görünen bir arayüze sahip. Özellikle sigarayı bıraktığınız süreyi hesaplayan sayaç göze son derece şık görünüyor. Quitter kullanıcıların sigarayı bıraktığı gün sayısını arkadaşları ile paylaşma şansı da veriyor. Şık arayüzde sunulan bilgileri takip ederek son sigaranızı içtiğiniz günü, bıraktığınız süreyi, günlük tasarruf miktarınızı da görebiliyorsunuz.

Farklı temaların yer verildiği Quitter'da dilediğiniz temayı seçme şansına da sahipsiniz. Böylesine bir kişiselleştirme şansı sunmasıyla öne çıkan Quitter tüm sigara kullananların ve bırakmak isteyenlerin denemesi gereken bir uygulama.