QuizTix: International Cricket 1.66.64 (ios)

QuizTix: International Cricket

QuizTix: International Cricket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

QuizTix: International Cricket, genel kültür bilgilerinizi tazeleyebileceğiniz oldukça eğlenceli bir bilgi yarışması uygulaması.

Bilgi yarışması uygulamaları genel kültürü arttırmak için bir numaralı araçlardır. QuizTix: International Cricket ise genel kültür sevenlerin hoşuna gidebilecek bir bilgi yarışması uygulaması. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sizi hoşunuza gidecek bilgiler ile yükleyecek.

QuizTix: International Cricket, tasarımıyla ve çalışma düzeniyle diğer bilgi yarışmalarından ayrılıyor. Oyunda bildiğiniz soru kadar sandalye kazanıyorsunuz ve bu sandalyeleri doldurdukça da yeni bölümlere geçiyorsunuz. Tabii soruların hepsini ilk başta bilme gibi bir ihtimaliniz olmadığı için oyunun size sunduğu fırsatları da kullanabilirsiniz. Mesela doğru cevaba yönlendiren çeşitli jokerler sayesinde QuizTix: International Cricket'te bilmediğiniz soru kalmayacak. Tabii size verilen joker miktarı ne yazık ki sınırlı.

QuizTix: International Cricket'e Facebook üzerinden bağlanabileceğiniz gibi Google Play Oyunlar üzerinden de bağlanabiliyorsunuz. Bu sayede diğer oyuncular arasındaki yerinizi görebilir ve onlarla tatlı bir rekabete girişebilirsiniz. Oldukça eğlenceli olan bu bilgi yarışmasını ücretsiz olarak hemen şimdi indirin ve deneyin.

YORUMLAR