Quora 4.0.4 (ios)
Quora
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quora uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan sorduğunuz sorulara profesyonellerden cevap alabilirsiniz.

Quora uzun yıllardır internet üzerinde faaliyet göstermeye devam eden bir soru cevap servisi olarak varlığını devam ettiriyor ve servisin sahip olduğu mobil uygulama ile her zaman sorularınıza ve cevaplarınıza erişmeniz de mümkün hale geliyor. iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyebileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve böylece kullanıcıların hiç bir sorununun cevapsız kalmamasını sağlıyor.

Her ne kadar uygulamanın dili ve genellikle soru cevapların dilinin de İngilizce olması nedeniyle bazı kullanıcılar sorun yaşayabilseler de, İngilizce bilenler oldukça geniş bir bilgi arşiviyle karşı karşıya geliyorlar.

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Quora'da hem varolan sorulara bilginiz dahilinde cevaplar verebiliyor, hem de kendi aklınızdaki soruları cevaplanmaları için bırakabiliyorsunuz. Uygulamanın kullanıcıları arasında eksperler, profesörler, bilginler ve çeşitli dallarda uzmanlar da yer aldıkları için aldığınız cevapların içerisinden sizi tatmin edecek seçenekler de ortaya çıkacaklardır.

Tabii ki uygulamada sorulan sorular illa ki profesyonel bir alan üzerine olmak zorunda da değil. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu da onu cevaplayabilecek kişilere sorabiliyorsunuz ancak bu noktada diğer kullanıcıların sorunuzu oylayacaklarını ve çok gereksiz olan soruların ortadan kalkmasına neden olacağını da unutmamalısınız.

Uygulamanın arayüzü biraz eski bir tarza sahip ancak içeriği bilgilere göre pek de karmaşık sayılmaz. Eğer sorularınıza yanıt almak için profesyonellerden destek almak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerekenlerden birisi.

YORUMLAR