Rabbids Heroes

Rabbids Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rabbids Heroes, Ubisoft'un iOS platformuna ücretsiz çıkardığı kart dövüş oyunu.

Rabbids Heroes, mobil platformda Hungry Shark World, Assassin’s Creed Identity, Trials Frontier ve daha nice kaliteli oyunla karşımıza çıkan Ubisoft’un imzasını taşımasıyla öne çıkan kart dövüşü oyunu.

Kartlar üzerinden oynanabilen son derece kaliteli grafikler sunan üst seviye bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkan Rabbids Heroes’da karakterler oyunun adından da tahmin edeceğiniz tavşanlardan oluşuyor. Şövalye, ninja, avcı, bilim adamı, sihirbaz ve daha pek çok karaktere bürünmüş savaşçı tavşanlar fantastik dünyada birebir karşılaşıyorlar. Rakibimiz her bitirişimizde verilen kartlarla savaşçımızın yeteneklerini geliştiriyor, kullandığı silahları değiştiriyoruz.

Doğrudan gerçek oyuncuların karşısına çıkma, arkadaşlarımıza meydan okuma ve etkili stratejiler keşfetmek üzere yapay zekaya karşı oynamamıza izin veren oyun, aktif bir internet bağlantısı gerektiriyor ve çapraz platform desteği sayesinde bir cihazımızda yarım bıraktığımız oyuna diğer cihazımızdan kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

Not: Oyun soft launch olarak sunulmuştur. Şimdiden oynamak için "iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir" blog yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR