Race After 1977

Race After 1977
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Race After 1977'de yok olan dünyada kalan yarışçıların akıl almaz mücadelelerine tanıklık ediyoruz.

Race After 1977, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabilecekleri aksiyon odaklı ve yüksek kaliteli bir yarış oyunu arayanlara hitap ediyor.

Ücretli olarak indirebileceğimiz bu oyun açık konuşmak gerekirse parasının hakkını sonuna kadar veriyor. Gerek oyun atmosferi gerekse bölüm tasarımlarıyla kısa sürede oyunseverleri ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Race After 1977'nin konusu diğer yarış oyunlarından epey farklı bir konsepte sahip. Hikayeye göre dünya nükleer savaşlardan sonra çöküşe uğramış ve tüm medeniyetler yeryüzünden silinmiştir. Fakat hız tutkunları yarışlara hız kesmeden devam etmektedirler.

Böylesine bir kaos ortamı hakimken dahi çok çetin mücadeleler yaşanmaktadır. Konu bu şekilde ilerlerken biz de kendimizi parçalanmış arabaların içinde yıkık dökük arazilerde yarışırken buluyoruz. Birbirinden çılgın araçları seçerek rakiplerimizle çılgın yarışlara katılıyoruz. Aracımızı kontrol etmek için kullanabileceğimiz birçok farklı kontrol mekanizması var. En uygun olanı seçip onunla yarışabilirsiniz.

Gelişmiş üç boyutlu grafikler ve ses efektleriyle Race After 1977, kaliteli bir yarış oyunu arayan ve kesenin ağzını açmayı seven oyuncuların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR