Racer 1.3.2 (ios)

Racer

Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racer, iOS işletim sistemi için geliştirilmiş bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

Racer, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu yarış oyunu sade ve basit bir atmosfere sahip.

Göz alıcı grafikler ve gelişmiş üç boyutlu tasarımlar bekliyorsanız Racer sizi bir nebze hayalkırıklığına uğratabilir fakat oyunun keyif faktörü minyatür gibi görünen görsel efektler sayesinde epey yukarıda.

Oyundaki temel amacımız çok şeritli bir yolda, diğer araçlara çarpmadan yol almak ve parkuru mümkün olduğunca çabuk tamamlamak.

Racer'da kullanılan grafik konsepti oyuna orijinallik katan detaylar arasında. Belki bir Need For Speed etkisi yaratmıyor ama genel olarak oynaması son derece keyifli. Racer'ın en önemli özelliklerinden birisi de Facebook entegrasyonuna sahip olması. Bu özellik sayesinde arkadaşlarımızla kazandığımız puanları karşılaştırabiliyoruz.

Oyunda çalan müzikler tamamen bizim kontorlümüzde. Müzik kütüphanemizde bulunan müzikleri oyunda çalabiliyoruz. Genel olarak başarılı bir oyun olarak nitelendirebileceğimiz Racer, her zevke hitap etmese de kendine has bir kitle oluşturabilir.

YORUMLAR