Racing 3D 1.2 (ios)

Racing 3D

1.2
Racing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing 3D, iPhone ve iPad'inizde fazla yer kaplamayacak ve de farklı oyun modları sunan kaliteli bir araba yarışı oyunu.

Racing 3D, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’inizde araba yarışı oynamayı seviyorsanız kesinlikle es geçmemeniz gereken bir yapım. Eski yapım olduğundan gerilerde kalsa da hem boyutuna göre yüksek kalitede grafikler sunmasıyla, hem de birçok ücretsiz oyun modu sunmasıyla şimdiki popüler yarış oyunları ile yarışacak kadar başarılı.

Arcade sürüş deneyimi sunan yarış oyunları arasında olan Racing 3D oyununda klasik, checkpoint, düello, eleme olmak üzere dört farklı oyun moduna yer verilmiş ve hepsi ayrı bir keyif veriyor. İlk aşamada tabii ki sadece klasik yarışlara katılabiliyoruz. Puan kazandıkça rütbemiz artıyor ve diğer yarışlara geçiş yapabiliyoruz. Klasik dışında yarış stillerini görmenin diğer bir yolu ise gerçek para harcamak lakin oyunda ilerleyerek bir yerlere gelmenin tadını kesinlikle vermiyor.

Amatörden profesyonelliğe giden yolculuğumuzda her yarışta yapmamız gerekenler yarış öncesi söyleniyor. Örneğin; klasik yarışa girmeden önce “Yarışı birinci olarak bitirmelisiniz.” şeklinde bildirim alıyoruz. Her yarış stilinde bu uyarı doğal olarak değişiyor. Başarılı olarak tamamladığımız yarışların neticesinde kazandığımız altınları (sanal paraları) yeni yarış stillerini açmak için kullanabilmenin haricinde egzotik arabamızı yenileme şansına da sahibiz. Aracın hızlanma süresi, son hızı ve nitrosu yenileyebildiklerimiz arasında.

Araba ve çevre modellemelerinin yanında arabaların sürtünürken çıkardıkları kıvılcımlar, kaydırırken bıraktığı lastik izi gibi detayların göze çarptığı oyunda yapay zekanın düzeyi de çok iyi ayarlanmış. Yapay zeka oyunun ilk yarışında dahi oldukça zorluyor ve ilerleyen yarışlarda da nitroyu bol bol kullanmanız gerekiyor. Tabii ki arabanızın parçalarını yenileyip yenilememeniz de yarışın gidişatını önemli derecede etkiliyor.

Boyutları GB’lara varan yarış oyunlarını indirmek için cihazınızda yer yoksa veya kotadan dolayı mesafeli duruyorsanız hem ufak boyutlu hem de eğlenceli bu yarış oyununu tavsiye ederim.

YORUMLAR