Racing Garage

Racing Garage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing Garage, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen ve Türk yapımcılar tarafından geliştirilen bir sokak yarışı oyunudur.

Racing Garage, iOS işletim sistemi üzerinde çalışan bir yarış oyunudur. 

Türk oyun yapımcısı Digital Dash tarafından geliştirilen yarış oyunu Racing Garage, sizleri tekrar yollara indirecek ve sokakta yarışmanın tadını bir kez daha yaşatacak. 20'den fazla arabanın bulunduğu oyunda, bu arabalar modifiye edilebilir haldeler ve kolayca hepsinin sürüşüne alışıp, yarışlarda başarılı sonuçlar alabiliyorsunuz. Kariyer moduna girdiğinizde, kendi yarattığınız karakterin sokakların kralı olmasını sağlarken, 100'den fazla göreve de girmeniz gerekiyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi ise çok oyunculu desteği olması. Böylece internet üzerinden arkadaşlarınızla oyunu oynayabiliyor ya da başka oyuncularla karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Bilgisayara karşı yarışmaktan sıkıldığınız anda, oyuna devam etmek için güzel bir alternatif olabilir ve sizlere eğlenceli dakikalar sunabilir. Kariyer ve multiplayer modlarının yanı sıra altı farklı mod ile daha oyunun çok çeşitli hazırlandığını da söyleyelim.

YORUMLAR