Racing Rocket 1.0.3 (ios)

Racing Rocket

Racing Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu parkurda rakiplerini ez ve yarış yapmanın keyfine var.

Çevrimiçi sezonlarda dünyanın dört bir yanından rakiplerle anlık olarak kapışacağın bu oyunda sezon maçlarını başarılı bir şekilde tamamla ve bir sonraki sezona geçerek daha zorlu rakiplerle yarış. En güçlü ligde şampiyonluğunu ilan etmek için zorlu rakiplerle kıyasıya bir rekabete tutuş. Bu eğlenceli yarışa hazır mısın?

Eğlenceli haritalarda yarış yapmana imkan tanıyan bu oyunda dört kişilik yarışlara katılacak ve bu yarışlarda rakiplerini geçmeye çalışacaksın. Toplayacağın puanlar ve başarımlar sayesinde lig atlayacak ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla kapışma şansına sahip olacaksın. Ayrıca isterseniz çevrimdışı olarak 4 Kişilik kapışma modunda oynayabilir ve kendini test edebilirsin. Bu anlamda oyunculara her moddan destek sağlayan yapımda grafiklerin de başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Birbirinden farklı araç türlerine ve modifikasyonlarına sahip olan Racing Rocket'te farklı farklı araçlarla gerçekçi bir simülasyon yaşayabilirsiniz. 

Her hafta eklenen yeni görevleri yapabilir ve böylelikle ödülleri kapabilirsiniz. Haftalık olan güncellenen bu ödüller ile Racing Rocket'in eğlenceli bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda arkadaşlarınla birlikte oynayabileceğin oyunda, oluşturduğun özel odalarda yarışlar düzenle ve dostluk maçları yap. Ücretsiz yarış keyfinin tadını çıkar!