Racing Royale

Racing Royale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing Royale mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Racing Royale oyunculara online olarak birbirlerine karşı yarışabilme imkanı veren bir mobil drag yarışı oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Racing Royale'de sokak yarışlarına katılmaktayız. Bu sokak yarışlarında rakiplerimizle eşleşerek pisti kimin daha önce tamamlayacağını öğreniyoruz. Yarışlarda yapmamız gereken şey ise iyi bir kalkış yaparak doğru anda vites yükseltmek ve rakibimizin önüne geçmek.

Racing Royale'de zamanla en önemli olan şey. Oyunda virajlar ve trafik yer almıyor, aracınız düz bir yolda kalkış yaparak yol alıyor. Tek yapmanız gereken şey ise devir göstergesini kontrol ederek vites deüştirme/gaz tuşlarına dokunmak.

Racing Royale'e çeşitlilik kazandırmak için oyun kartlar eklenmiş. Bu kartlar yarışlarda size nitro kullanma, aracınıza silahlar veya kalkanlar ekleme gibi avantajlar kazandırıyorlar. Oyunda trafik veya çevresel detaylar olmadığı için grafik kalitesi yüksek tutulmuş.

YORUMLAR