Radical
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    89

  • Üretici

    BeaverTap Games, LLC

Radical, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz heyecanlı ve stres yaptıran bir mobil oyun.

Radical, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek fakat biraz da sinir bozucu bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda tek bir amacımız var o da mümkün olduğunca ileri gitmek ve en yüksek skoru almak.

Oyuna ilk girdiğimizde minimal ve sade bir atmosfer tarafından karşılanıyoruz. Açıkçası bu tasarım dili birçok beceri oyununda kullanıldığı için bu oyunda da göze batmıyor ve negatif bir etki bırakmıyor. Yine de daha kaliteli ve özenli bir tasarım konseptine yer verilmiş olsaydı, daha iyi olurdu.

Oyunda kontrolümüze üçgen bir cisim veriliyor ve katlar arasındaki boşluklardan geçerek mümkün olan en uzak noktaya ulaşmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz her kat bir puan sayılıyor ve çarptığımız ana kadar geçtiğimiz katların toplamı son skorumuzu veriyor. Radical genel olarak oynaması son derece keyifli bir oyun fakat zaman zaman sinir bozabiliyor. Özellikle tam yüksek skorumuzu geçeceğimiz anda çarpacağımız duvar, telefonu yere atma sebebi olabiliyor.

Eğer beceri ve reflekse dayalı oyunlar hoşunuza gidiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz heyecanlı bir oyun arıyorsanız Radical'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR