rad.io 2.14.6 (ios)

rad.io

rad.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

rad.io, iPhone ve iPad'iniz için ücretsiz ve kaliteli radyo uygulamasıdır.

iPhone ve iPad’inizde hiçbir ücret ödemeden yararlanabileceğiniz başarılı bir radyo uygulaması arıyorsanız, mobilde yüksek puan almayı başaran rad.io, tam size göre. 10.000’den fazla radyo istasyonu, internet radyosu ve podcast’leri yüksek kalitede, sınırsız ve kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz harika bir uygulama.

Türkçe dil desteği de sunan uygulama, istasyonları kategoriler halinde sunarak, o anda dinlemek istediğiniz radyo kanalına en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Eskilere dönmek mi istiyorsunuz? 90’lar ve 80’leri seçerek bir süreliğine de olsa eski günlere dönebiliyorsunuz. Canlı performanslar mı ilginizi çekiyor? Listeden canlı müziği seçin ve keyfini sürün. O anki ruh halinize en uygun müziği çalan radyo kanallarına ulaşmanın yanı sıra sadece seçtiğiniz dilde yapan radyo kanallarına, yaşadığınız ülkenin tüm radyo kanallarına, top 100 listesine, editörlerin seçimlerine de ulaşabilirsiniz. Dinlediğiniz özel bir radyo kanalı varsa arama bölümüne ismini yazarak ulaşabilir ve dinlemeye başlayabilirsiniz.

Favori radyo kanallarınızı oluşturma imkanı da sunan uygulamada her kanalın yanında alarm simgesi bulunmaktadır. Seçtiğiniz radyo kanalının otomatik açılması ve kapanması için alarm kurabilirsiniz.

YORUMLAR