Radionomy

Radionomy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radionomy ile dünya genelindeki radyo severlerle tanışın, kendi radyo istasyonunuzu oluşturun.

Radionomy, müzikle profesyonel olarak uğraşan kişiler tarafından oluşturulmuş çevrimiçi radyo istasyonlarını keşfedebileceğiniz ve hiçbir ücret ödemeden dinleyebileceğiniz kapsamlı bir radyo uygulamasıdır.

Radionomy, müzik hayranları, şarkıcılar, DJ’ler gibi müzikle yanıp tutuşan kişiler tarafında oluşturulmuş binlerce radyo istasyonunu bünyesinde barındıran ve her ay 40 milyondan fazla dinleme ile en geniş çevirmiçi radyo ağlarından biri.

Rock, Salsa, Elektronik, Reggaei Hip-Hop, Jazz, Klasik ve daha onlarca müzik türünde yayın yapan 6000’den fazla radyo istasyonunu ücretsiz olarak dinleyebilir, o an içinde bulunduğunuz duruma (rahatlatıcı, spor gibi.) uygun radyo kanallarını kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca çalışanlar tarafından seçilmiş radyo istasyonlarına kolayca ulaşmanız mümkün.

Kendi radyo istasyonunuzu duyurmak için de çeşitli araçlar içeren Radionomy, popüler müzik uygulamaları gibi sadece çalma listelerinden oluşmuyor. Amatör ve profesyonel kişiler tarafından yapılmış gerçek radyo istasyonlarını dinlemenize de imkan tanıyor.

Kişiye özel profil oluşturma özelliğine de sahip radyo uygulaması, en çok dinlediğiniz radyo istasyonlarını favoriler listenize alma ve Twitter / Facebook’ta paylaşma seçenekleri de sunuyor.