RadioTunes 1.5 (ios)

RadioTunes

1.5
RadioTunes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    276

  • Üretici

    AudioAddict Inc

RadioTunes, 75'den fazla radyo istasyonunu kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz oldukça popüler bir radyo uygulamasıdır.

RadioTunes (Önceki adıyla SKY.FM Radio), 75’den fazla farklı türlerde yayın yapan radyo istasyonunu iPhone ve iPad’inizden yüksek kalitede ve kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz bir radyo uygulamasıdır.

Pop, Rock, Jazz, Romantik, Uluslararası Müzik, Metal, Klasik ve daha pek çok türün yanı sıra eski parçaları özleyenler için 60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’ların en çok dinlenen müziklerini sunan uygulamada arka planda çalma desteği bulunduğundan, bir yandan favori radyo kanalınızı dinlerken diğer yandan internette sörf yapmanın, fotoğraflarınıza bakmanın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca kilit ekranından o anda çalan parçayı görebilir, ses ayarı yapabilirsiniz. Sık dinlediğiniz kanallar için favoriler listesi oluşturabilir, daha sonra hızlı ve kolay bir şekilde beğendiğiniz kanallara ulaşabilirsiniz.

Hem kablosuz hem de hücresel bağlantınız üzerinden favori radyo kanallarınızı dinlemenize izin veren uygulamada zamanlayıcı da bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde belli bir süre sonunda radyonun otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil cihazınızda radyo dinlemeyi seven biriyseniz hemen her tarzda radyo kanalına tek dokunuşla ulaşabileceğiniz RadioTunes adlı uygulamayı kesinlikle atlamayın.

YORUMLAR