Radyo Eksen 2.3 (ios)

Radyo Eksen

2.3
Radyo Eksen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Üretici

    Frekans Radyo

Radyo Eksen, adından da anlaşıldığı üzere Eksen Radyo dinlemek isteyen kullanıcıların iPhone ve iPad'lerinde kullanabileceği ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Küçük yaşta dinlemeye başlayarak bir hastalık haline gelen radyoların son zamanlarda kendileri özel mobil uygulamaları çıkmaya başladı. Radyo Eksen uygulaması da bunlardan bir tanesidir.

iPhone ve iPad kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde Radyo Eksen'i dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Canlı yayın dinleme imkanı yayında, haftalık yayın akışı takibi ile sevdiğiniz programlara mesaj ve fotoğraf gönderme gibi özellikleri bulunan uygulama üzerinden Radyo Eksen ile ilgili tüm haberlere ve etkinklere de erişim sağlayabilirsiniz.

Modern bir tasarıma sahip olan uygulamanın arayüzü kullanıcıları zorlamayacak şekilde hazırlanmıştır. En popüler ve en iyi şarkıları dinleme fırsatı yakalabileceğiniz uygulamayı hemen mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmenizi öneririm.

Özellikle müziksiz yapamam diyenler için birbirinden etkileyici müzik programları sunan Radyo Eksen'e iOS uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR