Ragdoll Soccer 1.02 (ios)

Ragdoll Soccer

Ragdoll Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ragdoll Soccer, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir futbol oyunu olarak dikkat çekiyor.

Ragdoll Soccer, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence odaklı bir futbol oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamiyle ücretsiz olarak indirilebilen bu absürd oyunda keyif veren bir atmosfer bizleri bekliyor. Açık konuşmak gerekirse gerçekçi bir futbol oyunu arıyorsanız Ragdoll Soccer sizi pek memnun edemeyebilir. Buna karşın, aradığınız şey eğlence ise, işte o zaman Ragdoll Soccer doğru seçim olacaktır.

Oyuna karşımıza popüler futbol oyunu olan Kafa Topu'nda gördüğümüz bir atmosfer çıkıyor. Ragdoll Soccer'a başladığımız zaman toplam dört oyuncudan oluşan iki rakip takımın hararetli maçına konuk oluyoruz. İki kişilik oynandığı için oyun epey çekişmeli ve eğlenceli geçiyor. Arkadaş ortamlarında oynadığınız zaman Ragdoll Soccer'ın epey keyifli bir atmosfer yaratacağından eminim.

Kontrol dinamikleri son derece basit bir konsept üzerine inşa edilmiş. Ekranın sağ ve sol taraflarında zıplama ve şut çekme tuşları mevcut. Futbolcuları bu butonlar aracılığı ile yönetebiliyoruz. Aynı kategoride yer alan oyunlarda gördüğümüz avantaj sağlayan güçlendiriciler ve kötü duruma düşmemizi sağlayan cezalar bu oyunda da var.

Grafik konsepti olarak retro atmosfere sahip olan Ragdoll Soccer, keyif odaklı bir futbol oyunu denemek isteyenlerin mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR