Raiden Legacy 1.4 (ios)

Raiden Legacy

1.4
Raiden Legacy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Raiden Legacy yılların eskitemediği eğlenceyi iOS cihazlarımıza taşıyor

Raiden Legacy eğer çocukluğunuzu atari salonlarında geçirdiyseniz yakından tanıyacağınız klasik Raiden oyunlarını mobil cihazlarınıza taşıyan bir uçak savaşı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz Raiden Legacy, atari salonlarındaki bütün Raiden oyunlarını bir araya toplayan 2 boyutlu bir uçak oyunu. Raiden, Raiden Fighters, Raiden Fighters 2, Raiden Fighters Jet olmak üzere toplamda 4 oyunu bir arada satın alarak oynayabileceğiniz Raiden Legacy ile eğlenceli zaman geçirmeniz garanti.

Raiden Legacy klasik Raiden oyunlarını olduğu gibi iOS cihazlara taşırken hoşunuza gidecek yenilikleri de seçenek olarak beraberinde getiriyor. Oyunda standart arcade modun yanında 2 yeni oyun modu da yer almakta. Training modunda alıştırma yapabileceğiniz gibi Mission modunda bölümleri açabiliyor ve sonra istediğiniz bölümden başlayarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyunda göze çarpan bir diğer yenilik ise yeni uçak türleri. 15'ten fazla savaş uçağından birini seçebiliyoruz.

Raiden Legacy oyunculara 2 farklı kontrol sistemi sunuyor. Ayrıca düğmeleri ekranda istediğiniz yere yerleştirebilmenize de imkan tanınmakta. Oyunu tam ekran oynayabileceğiniz gibi orjinal boyutta oynayabilir, 2 farklı zorluk seviyesinden birini seçebilirsiniz. Video filtreleme seçenekleri ile de oyunun daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.