RaidHunter

RaidHunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Farklı tarzları bir araya getiren oyunlar her zaman için tekdüze ve aynı şekilde geliştirilmiş oyunlardan çok daha eğlenceli oluyorlar. Bu yüzden de çok daha fazla rağbet gördüklerini söyleyebilirim.

Yeni olmasına rağmen başarılı olacağını düşündüğüm bu tarz hepsi bir arada oyunlardan birisi de RaidHunter. iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bu oyunda amacınız silahlarınızı kuşanıp canavar avına çıkmak.

Oyunun grafikleri bir hayli etkileyici diyebilirim. Canavarlar ve karakterler özellikle ekstra özenle ve çok detaylı olacak şekilde tasarlanmış. Bu da oyunun çok daha fazla göze hitap etmesini sağlıyor.

Oyuna başladığınızda öncelikle karakterinizi seçiyorsunuz. Ardından oyunu nasıl oynayacağınıza dair bir rehber sizi karşılıyor. Böylece karışıklık yaşamıyorsunuz. Ardından karakterinizi keşfe gönderiyor ve karşınıza çıkan canavarları kesmeye başlıyorsunuz. Böylece deneyim puanları kazanıyorsunuz.

Ayrıca oyunda kendi silahlarınızı kendiniz üretiyorsunuz. Yine eğer isterseniz oyunu çevrimiçi oynayarak arkadaşlarınızdan yardım alabiliyor ve birlikte savaşlara girebiliyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.