Rail Racing Free

Rail Racing Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rail Racing Free, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı ve eğlenceli mini araba yarışı oyunlarından bir tanesidir.

Rail Racing Free, bir çocuk odasında kurulu olan oyuncak yarış pistleri üzerinde mini arabanızı sürerek rakiplerinizle çılgınlar gibi yarışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS araba yarışı oyunudur.

50 farklı yarış pisti bulunan oyunda, rakiplerinizi alt etmek sandığınız kadar kolay değil. Yarış pistinde bulunan engellere takılmadan ilerlemek ve yol üzeirnde bulunan güçlendirmeleri almak size avantaj sağlamaktadır. Ayrıca virajlara yüksek hızda girmemenizi öneririm. Aksi halde arabanın kontrolünü kaybederek rakiplerinize geçilebilirsiniz.

Grafikler ve oyun kontrol mekanizması açısından bakıldığında oldukça tatmin edici olan oyunda, 4 farklı araç türüne ait toplam 20 özel araba bulunuyor. Oyunu ilk yüklediğinizde bu arabaların bazıları kilitli durumdalar. Bu nedenle zamanla oynayarak ve yarışları kazanarak bu arabaların kilitleini açabilirsiniz. Bunun dışında sahip olduğunuz arabaların dış görünümlerini ve rengini kendi zevklerinize göre düzenleyebiliyorsunuz.

Diğer oyuncular ile kıyasıya yarışabileceğiniz Rail Racing Free oyununu hemen iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilir ve puan sıralamasının üst sıralarına tırmanmak için yarışabilirsiniz.

YORUMLAR