Random

Random
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Random, tamamen ücretsiz olarak indirilebilen geniş kapsamlı bir haber okuma uygulamasıdır.

Random, tam da adı gibi rastgele çalışan faydalı bir uygulama. Okumaktan keyif alıyor musunuz? O halde Random’ı indirmemek için hiçbir sebebiniz yok demektir. Uygulama hem iPad hem de iPhone’lar üzerinde sorunsuzca çalışıyor ve en önemlisi de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Uygulamanın başlıca özellikleri arasında kullanıcılara rastgele hikayeler sunuyor olması geliyor. Bu sayede filtreler arasına sıkışmadan daha zengin bir okuma deneyimine sahip oluyorsunuz. Elbette ilginizi çekmeyen konular olacaktır fakat farklı konularda bilgi sahibi olmanın ne zararı olur ki? Üstelik sunulan içeriklerin hepsi ilginç ve dikkat çekici. Yani okurken sıkılmayacaksınız.

Uygulamada yer alan içerikler sağlık, hayat, kadın, giyim, yaşam, sinema, bilim ve psikoloji farklı kategorilere ayrılmış. Bu kategoriler bunlarla sınırlı değil; çok daha fazlası uygulamada mevcut.

Random’ın en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de renkli arayüzü. Pastel tonlara hakim olan arayüzde yer alan içeriklerin üstüne tıklayarak açabilir ve okuyabilirsiniz.

YORUMLAR