RAVENMARK: Mercenaries

RAVENMARK: Mercenaries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RAVENMARK: Mercenaries, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sıra tabanlı bir strateji oyunudur.

Eğer savaş oyunlarını seviyorsanız, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sıra tabanlı bir strateji oyunu olan RAVENMARK: Mercenaries da seveceğiniz oyunlar arasına girebilir.

Paralı askerlerden oluşan bir ordu kuracağınız ve çevrimiçi ortamda rakiplerinize karşı destansı savaşlar vereceğiniz oyunda amacınız en iyi olmaya çalışmak ve bayrağınızı göklere yükseltmek.

Üç farklı krallığın yer aldığı RAVENMARK: Mercenaries evreninde stratejilerinize uygun olduğunu düşündüğünüz krallığı seçerek, krallığınıza özgü askerden oluşan ordunuzu kurmalısınız.

 

Savaşlar sırasında rakibinizi saf dışı bırakmak için stratejinizi iyi belirlemelisiniz. Çünkü oyun içerisinde yer alan her birliğin farklı birliklere göre üstünlükleri ve zayıflıkları bulunmakta. Bu noktada savaş sırasında rakibinizin hangi birlikleri kullanabileceğini iyi düşünmeli ve ordunuzu savaş alanında buna göre yerleştirmelisiniz.

Dünyanın korktuğu acımasız bir savaş kumandanı olmak için daha ne bekliyorsunuz? RAVENMARK: Mercenaries'ı hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek oyundaki yerinizi alabilirsiniz.

 

YORUMLAR