RE

1.0
RE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RE uygulamasıyla HTC RE Camera cihazınızı iPhone ve iPad mobil cihazlarınızla kolayca eşleştirebilirsiniz.

HTC'nin RE Camera cihazı, bilhassa amatör fotoğraflar çekenler için hazırlanmış bir cihaz ancak sahip olduğu çekim yetenekleri sayesinde çok profesyonel sonuçlar alınmasına olanak tanıyor. Tek yapmanız gereken cihazı elinizde tutarken çekimler gerçekleştirmek ve daha sonra onların otomatik olarak akıllı telefonunuza aktarılmasını beklemek. Ufak boyutları ve hareketli çekimleri bile sorunsuzca gerçekleştirebilmesi sayesinde GoPro'nun uygun fiyatlı bir alternatifi diyebilirim.

Ancak cihazı en verimli şekilde kullanabilmek için iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz RE uygulamasına ihtiyacınız var. RE uygulaması, kamera ile mobil cihazınız arasında bir bağlantı kuruyor ve böylece fotoğraf ile videoların anında aktarımı mümkün hale geliyor.

Tabii ki uygulamanın tek kabiliyeti bu değil. Kameranızı tuttuğunuz açıda nelerin çekileceğini direkt olarak iOS cihazınızda görme şansınız oluyor ve çekimin ardından da hemen sosyal ağlar üzerinden dostlarınızla görsellerinizi paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı açtığınızda RE kameranızı sadece tek bir defa eşleştirmeniz gerekiyor ve daha sonra herhangi bir işlem yapmadan uygulamanın tüm işlevlerinden faydalanabiliyorsunuz. Cihazlar arasında kurulan bağlantının sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi için hazırlanmış olan uygulama, çok fazla batarya ya da işlemci gücü kullanımına da sebep olmuyor.

Eğer HTC'nin RE Camera ürününü satın aldıysanız vakit kaybetmeden RE uygulamasını da iPhone ve iPad'lerinize yüklemeyi unutmayın.

YORUMLAR