Reactr

Reactr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reactr, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve karşınızdaki kişilerin yollamış olduğunuz videolara ve fotoğraflara verdikleri tepkileri gösteren ücretsiz bir uygulamadır.

Reactr, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde arkadaşlarına fotoğraflar ve videolar gönderebilecekleri, buna karşılık da arkadaşlarının göndermiş oldukları içeriklere verdiği tepkileri fotoğraflayarak kendilerine geri gönderen eğlenceli bir video ve fotoğraf paylaşma uygulamasıdır.

Arkadaşlarınıza yollamış olduğunuz fotoğraflar veya videolar sonrasında onların size göndermiş olduğu gülen surat ifadelerinden, hahaha, ehehe gibi samimiyetsiz gülüş şekillerinden sıkıldıysanız ve onların gerçekten yollamış olduğunuz içeriklere nasıl tepkiler verdiğini görmek istiyorsanız Reactr tam ihtiyacınız olan uygulama.

Uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit;

  • Öncelikle Reactr ile çekmiş olduğunuz resimleri ve videoları arkadaşınıza gönderiyorsunuz
  • Arkadaşınız bildirimi görüyor
  • Göndermiş olduğunuz fotoğraf veya video arkadaşınız tarafından görüntüleniyor
  • Arkadaşınız yolladığınız içeriği gönderdiği andaki tepkisi Reactr tarafından fotoğraflanıyor
  • ve eğer arkadaşınız bu fotoğrafın size gönderilmesine izin verirse, fotoğraf size geri gönderiliyor

Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle eğlenceli zamanlar geçirmek için kullanmak isteyebileceğiniz Reactr ile insanların olaylara karşı samimi tepkilerini fotoğraflayabilir ve bu anları istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

YORUMLAR