Readly 2.5.1 (ios)

Readly

Readly
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

800'den fazla dergiye abone olmanızı sağlayan Readly hizmetinin iOS için ücretsiz uygulaması.

Popüler web hizmeti Readly, 800'den fazla sevilen dergiyi ayda 10 dolarlık bir ödeme koşuluyla takip etmenizi mümkün kılıyor. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile bir sonraki aşamada yapmanız gereken işlem üyelik başvurusunu kapsıyor.

Popüler dergilerin hemen hemen hepsini barındıran Readly ile birlikte akla gelen ilk seçenekler arasında Rolling Stone, Women's Health, Men's Health, Saveur, Popular Science ve Prevention gibi aylık dergiler var. Bu dergilerin tamamını bu hizmet sayesinde vaktinde okumanız mümkün.

Üye olduktan sonra 800'den fazla sınırsız erişim sunan Readly, tablet, masaüstü ve cep telefonu üzerinden takip edilebilir arayüzlere sahip. Sizinle aynı hesaptan bağlanan cihazlar için de akıllı bir fikirle gelen hizmet, 5 farklı cihazın diledikleri zaman hizmete erişmelerini sağlıyor.

Readly'nin öne çıkan kullanışlı özellikleri arasında dilediğinizi makaleleri yakınlaştırma, yer imi olarak kaydetme ve arkadaşlarınızla paylaşma gibi örnekler var. Her gün güncellenen listesiyle zevkinize hitap edecek içerik konusunda sizi eksik bırakmayacak olan uygulama uzun vadeli bir keyif vaadetmek konusunda sorun yaşamıyor.

Üyelik başvurunuzunu tamamladığınız andan itibaren sunulan 2 haftalık deneme sürecinde ücretsiz olarak Readly uygulamasını test edip ödemeli sisteme geçip geçmeme konusunda karar verebiliyorsunuz.

YORUMLAR