Real Car Parking Sim 2016 1.2.0 (ios)

Real Car Parking Sim 2016

Real Car Parking Sim 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Car Parking Sim 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Real Car Parking Sim 2016 zorlu ve heyecanlı bir araç sürüş tecrübesi yaşatan bir mobil park etme oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Real Car Parking Sim 2016'de oyuncular zamana karşı yarışarak sürüş yeteneklerini test ediyorlar. Oyundaki temel amacımız bize verilen kısıtlı süre içerisinde aracımızı işaretlenen alan içerisinde doğru bir şekilde park etmek. Başta işimiz bir hayli kolay; fakat bölümleri geçtikçe karşımıza farklı engeller çıkıyor. Koniler, barikatlar ve varilleri devirmeden aracı park etmek güçleşiyor. Zaman da sürekli ilerlerken bolca heyecan yaşayabiliyoruz.

Real Car Parking Sim 2016 içinde 11 farklı araç seçeneğine sahibiz. Bu araçlar Sovyetler Birliği döneminden kalma ve Rus üretimi araçların karşımı. Her araç farklı sürüş dinamiğine sahip olduğu için bize farklı bir oyun tecrübesi yaşatıyor.Bölümleri geçtikçe yeni araçların kilidini açabiliyoruz.

Real Car Parking Sim 2016'da aracınızı dilerseniz iç kamera açısıyla dilerseniz dış kamera açılarıyla yönetebilirsiniz.

YORUMLAR