RealTimes 2.7.018 (ios)

RealTimes

RealTimes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RealTimes'ı kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan fotoğraf kolajlı hikaye videolarınızı yaratabilirsiniz!

RealTimes uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında bulunan fotoğraf ve videoları kullanarak yeni hikaye videoları oluşturmak için kullanabilecekleri sade uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamanın iyi tasarlanmış arayüzü ve geniş seçenekleri sayesinde videolar ve video fotoğraf kolajları oluşturmak konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Hem galerinizde yer alan fotoğraf ve videoların yönetimini sağlayabilen, hem de onları bir videoda bir araya getirerek ilginç hikayeler hazırlamanızı sağlayan uygulama, böylelikle dostlarınızla tüm anılarınızı tek bir videoya toplamanıza destek oluyor. İçerisindeki yeniden karıştırma yani remix aracı sayesinde fotoğrafların yeniden rastgele sıralanmalarını sağlamak da mümkün.

Hazırladığınız videoları RealTimes’ın kendi bulut depolama servisinde saklamak ve daha sonra sosyal paylaşım butonlarını kullanarak dostlarınızla internetten paylaşmak da mümkün. Videonuzun izlenme sayıları gibi bildirimler de sorunsuz bir şekilde size iletiliyor. Böylece hazırladığınız videonun herkese ulaşıp ulaşmadığından emin olabiliyorsunuz.

Elbette illa ki hepsini bulut sunuculara yüklemek zorunda değilsiniz. RealTimes’ın paylaşım butonları mesajlaşma uygulamalarıyla da uyumlu bir şekilde çalışıyor ve videolar yahut fotoğraflar iletişim uygulamalarından kişiye özel olarak gönderilebiliyorlar.

Uygulamanın temel özellikleri ücretsiz ve internetsiz bir şekilde kullanılabiliyor fakat bazı gelişmiş özellikler için satın alma seçeneklerinin veya aktif bir internet bağlantısının gerektiğini de ekleyelim. Yeni bir video kolajı uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR