Recolor 1.0 (ios)

Recolor

1.0
Recolor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Recolor, yetişkinler için geliştirilmiş bir boyama kitabı.

Recolor, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir boyama kitabı olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama özünde yetişkinler için tasarlanmış bir boyama kitabı olma niteliği taşıyor.

Bugüne kadar pek çok kez çocuklar için hazırlanmış olan boyama kitabı uygulamalarına denk gelmiştik fakat Recolor işi biraz daha ciddi boyutlara taşıyarak odak noktasını yetişkinlere dönüdürüyor. Uygulamada 200 adet desen bulunuyor ve bunlardan istediğimizi seçerek renklendirmeye başlayabiliyoruz.

Sunulan desenler belirli kategoriler altında toplanıyor. Soyut şekillerden tutun da çiçek deenlerine kadar pek çok farklı desen kategorisi yer alıyor. Bu şekiller aynı zamanda kolay ve zor olarak da sınıflandırılmışlar. Uygulamaya ilk başladığınız zaman kolay şekillerden başlamanızı tavsiye ediyorum. Uygulamaya biraz alıştıktan sonra ise daha profesyonel şekillere başlayabilirsiniz.

Vakit geçirmek ve içinizdeki yaratıcılığı ortaya koymak için kullanabileceğimiz bir uygulama arıyorsanız Recolor'a mutlaka göz atın.

YORUMLAR