ReconInForce 1.0 (ios)

ReconInForce

1.0
ReconInForce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ReconInForce, sıra tabanlı mücadelelerde rakiplerimizi bozguna uğratmaya çalıştığımız bir strateji oyunu.

ReconInForce, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynnamak üzere geliştirilmiş bir sıra tabanlı strateji oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bu oyunda rakiplerimizi alt edebilmek için yanıtlma, tuzak kurma gibi taktiklere başvurabilir ve rakiplerimizi bu şekilde yıpratıp yok etmeye çalışabiliriz.

Oyunda başarılı olabilmek için sadece taktiksel üstünlük kurmamız yeterli olmuyor. Saldırılar esnasında rakip birimlerle birebir savaşa giren askerlerimizin ve savaşları yöneten komutanlarımızın da güçlü olması gerekiyor. Bölümleri geçtikçe ve düşmanları devre dışı bıraktıkça kazanacağımız puanları kullanarak birimlerimizin gücünü arttırabiliyoruz.

Oyunda son derece kolay kullanılabilen kontrollere yer verilmiş. Ekranın alt bölümünden istediğimiz askeri birimi seçip savaş alanına sürebiliyoruz. Toplamda oyunda 30 farklı askeri birim mevcut. Bu birimleri yönetmek içinse 8 farklı komutandan birisini seçebiliyoruz.

Oyunda kullanılan grafikler mobil bir oyun hiç de fena değil. Hatta bazı oyunseverler için nostaljik bir hava yarattıklarından ötürü tercih sebebi bile olabilirler. Uzun soluklu olmasıysa bir diğer avantajı.

Genel olarak başarılı sıra tabanlı strateji oyunu olarak görev yapan ReconInForce, bu tarz oyunlardan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR