Red Bouncing Ball Spikes Free 1.2 (ios)

Red Bouncing Ball Spikes Free

1.2
Red Bouncing Ball Spikes Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bouncing Ball Spikes Free son derece sade ve primitif bir yapıya sahip olmasına rağmen reflekslere dayalı yapısıyla oyuncuları eğlendirmesini iyi biliyor.

Eskiden Nokia telefonlarda oynamaya başladığımız Bounce oyununa benzerliğiyle dikkat çeken Red Bouncing Ball Spikes Free basit bir yapıya sahip olmasına rağmen son derece keyifli bir oyun.

Ücretsiz olarak indirilebilen Red Bouncing Ball Spikes Free’deki amacımız küçük kırmızı topu kontrol etmek ve gidebileceğimiz kadar uzağa gitmek.

Amaçsız gibi görünse de tamamen eğlence üzerine kurulmuş bir oyun. Zaten dikkat ettiyseniz son dönemlerde özellikle beceri oyunları büyük yükselişe geçti. Kullanıcılar mobil cihazlarda genellikle beceri oyunları oynamaktan keyif alıyor. Geliştiriciler de bunu fırsat bilerek farklı türde oyunlar geliştiriyorlar. Red Bouncing Ball Spikes Free de bu oyunlardan bir tanesi.

60 farklı tasarımlı bölüme sahip olan oyunda reflekslerinize büyük iş düşecek. İlk başlarda kolay gibi gelse de oyun git gide zorlaşıyor ve giderek içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Bölümler esnasında karşımıza çok sayıda engel çıkıyor.

Boşluklar ve dikenler önümüzde bulunan en büyük tehditler arasında yer alıyor. Bunların üstünden zıplayarak yolumuza devam etmeliyiz. Oyunda yer alan top otomatik olarak ilerliyor. Biz de engellerle karşılaştıkça ekrana tıklayarak zıplamasını sağlıyoruz.