Red Bull Air Race 1.11 (ios)

Red Bull Air Race

Red Bull Air Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bull Air Race The Game, adından da anlaşılacağı üzere düzenli olarak düzenlenen bir uçak yarışını mobil cihazlarınıza getiriyor.

Red Bull Air Race oynamak isteyenleri uyarmakta fayda var, karşılacağınız oyun bir rally değil. Bu oyunu oynarken zamana karşı yarışmanız gerekiyor ve hedef bu belirlenen süre içersinde akrobatik hareketlerle mümkün olabildiğince puan kazanmak. Kullandığınız uçaklar ise klasik önden pervanele akrobasi uçakları. Red Bull promosyonu olsun diye çıkmış bir oyun olsa da beklenmeyecek kalitede olan grafikleri açıkçası saygıyla karşılıyorum. Bununla birlikte tilt veya dokunmatik kontrol seçenekleri de oyuna başarılı bir şekilde yedirilmiş. Eğer bir oyunda gerçekçilik arıyorsanız, işte size gerçek pilotları seçebileceğiniz gerçek uçak modellerin olduğu bir oyun. Üstelik yarıştığınız parkurlar bile gerçekte var. Tamamen ücretsiz olarak indirilen oyunda oyun içi satın alma seçenekleri sizden para talep edebilir.

Dünya üzerindeki en hızlı motor sporlarından biri olan Red Bull Air Race, oyun aracılığıyla size aynı heyecanı aktarmakta geri kalmıyor. Yüksek hızda uçan aracınızla ile başarabildiğiniz hareketler sizi rakipler karşısında öne çıkarıyor. Etrafta birçok fantezi veya fütüristik örnekten sıkıldıysanız ve gerçekçi bir uçak yarış oyunu arıyorsanız bu oyun sizi fazlasıyla mutlu edecek.