Red Bull TV 3.5.4 (ios)

Red Bull TV

Red Bull TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Red Bull TV Uygulamasıdır.

Pek çok adrenalin dolu etkinliğe sponsor olan enerji içeceği firması Red Bull'u hepimiz biliyoruz. Artık mobil dünyaya da el atmış olan Red Bull'un geliştirdiği pek çok oyun ve uygulama var. Red Bull TV de bunlardan birisi.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama ile Red Bull'un sponsor olduğu ve düzenlediği pek çok aksiyon dolu etkinlikten alınan videoları ve bu etkinlikleri canlı olarak izleme şansına sahipsiniz.

Motor sporlarından bisiklete, kar sporlarından sörfe, konserlerden kayağa kadar pek çok alanda etkinlikleri canlı olarak izleyebileceğiniz uygulamada iki adet farklı kanal bulunmakta. Hem kayıt videolarını hem de canlı etkinlikleri HD kalitede izleyebiliyorsunuz.

Uygulamada bulunan bildirim özelliği sayesinde bir canlı etkinlik başlayacağı zaman size haber vermesini sağlayabilirsiniz. Ya da özel bir etkinliği cihazınızın takvimine ekleyebilir ve böylece haberdar olabilirsiniz.

Eğer siz de bir adrenalin tutkunuysanız, Red Bull tarafından geliştirilen bu televizyon uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR