RedBull.com 2.0 (ios)

RedBull.com

2.0
RedBull.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RedBull.com uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm aksiyon sporlarını takip edebiliyorsunuz.

RedBull.com uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarından en ekstrem aksiyon sporlarına dair içeriklere erişmelerini sağlayabilen multimedya bir haber uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. RedBull'un genellikle uçuk sporlara sponsor olduğunu ve böylece gençlerin ilgisini çekecek etkinliklere destek olduğunu dikkate alırsak, uygulamanın içeriğinin ne kadar geniş ve heyecanlı olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor ve oldukça geniş bir içerik skalasına sahip diyebilirim. Bu içeriklerin keşfi ise kolay kullanılır arayüz nedeniyle hiç zor değil. Dilerseniz RedBull.com'da yer alan içerik türlerini kısaca listeleyelim;

  • Yüksek kaliteli videolar
  • Yüksek kaliteli fotoğraflar
  • Makaleler
  • Özel içerikler

F1 yarışlarından tutun da snowboard'a kadar onlarca farklı aksiyon sporunu içerisinde barındıran uygulama, dilerseniz favori sporlarınızı seçmenizi ve daha sonra bu sporlara uygun içerikleri görmenizi de sağlayabiliyor. Böylelikle tüm sporların içerikleri arasında tek tek dolaşmak yerine sadece ilginizi çekenleri görerek daha kısa sürede hedefinize ulaşmanız da mümkün oluyor.

RedBull.com'un çalışması için mobil cihazınızda bir internet bağlantısının olması gerektiğini de söylemek gerek. Ancak 3G bağlantılar üzerinde devamlı olarak video izlemenin kotanızı kısa sürede bitireceğini de unutmayın. Bu nedenle WiFi bağlantıları kullanmak biraz daha akıl karı.

Aksiyon ve ekstrem sporlara ilgi duyanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gereken bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR