RedShift

RedShift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • Üretici

    Belief Engine

Tansiyonun bir an bile düşmediği bu oyunda patlamak üzere olan bir çekirdeğin şehri yok etmesine engel olmaya çalışıyoruz.

RedShift uygulama markette oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi ve bugüne kadar çok sık denk gelmediğimiz türden bir deneyim vaat ediyor.

Oyunun temelinde oyuncuları mümkün olduğunca germek ve bol bol adrenalin salgılamalarını sağlamak olduğu anlaşılıyor. Yapımcılar bu düşünceyi başarılı bir şekilde hayata geçirmişler. Daha oyuna başlar başlamaz sinirlerimiz geriliyor ve sürekli bir acele etme hissine kapılıyoruz. Yapmamız gereken de tam olarak bu çünkü patlamaya hazır bir çekirdekle karşı karşıyayız. Aşırı güç yüklemesine maruz kalan bu çekirdek tüm tesisle birlikte şehri de havaya uçurabilecek güce sahip.

Bizim görevimiz ise bu patlamaya engel olmak. Fakat bunu yapmak hiç de kolay değil çünkü tesisin kordiorları adeta bir labirent gibi ve yapmamız gereken çok şey var. Buna bir de kısıtlı zaman faktörü eklenince durum iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

RedShift'te platform koşu oyunu özellikleri mevcut. Karmaşık koridorlardan oluşan tesiste çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Grafik kalitesi ise oldukça başarılı ve oyunun genel atmosferiyle uyumlu.

Oyunun en büyük artılarından biri de koridorların otomatik olarak rastgele tasarlanması. Böylece her seferinde farklı tasarıma sahip koridorlarda yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Eğer siz de aksiyon dolu ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, RedShift mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR