Relaxia 2.0 (ios)

Relaxia

2.0
Relaxia
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Relaxia ile daha rahat çalışabilir ve stres atabilirsiniz

Relaxia kullanıcılara iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerini kullanarak rahatlama ve stres atma imkanı veren ve çalışmalarında verimlilik artırma olanağı sağlayan bir mobil uygulamadır.

Günlük hayatımızda işimizde ve okulumuzda yorulabiliyor ve gün sonunda halsiz hissedebiliyoruz. Ayrıca projelerimiz üzerimizde stres oluşturabiliyor ve bu durum sosyal ilişkilerimizi de kötü anlamda etkileyebiliyor. İşte Relaxia bu tip sorunları çözmenize yardımcı olacak ve üzerinizdeki stresi alabilecek bir uygulamadır.

Relaxia doğadan alınan farklı çevresel sesleri düzenli ses akışları halinde size sunuyor. Uygulama ile çalacağınız ses akışlarının oynatma süresini de belirleyebilmektesiniz. Eğer uyku problemleri yaşıyorsanız Relaxia size rahat uyuma konusunda da yardımcı olabilir.

Relaxia deniz sesi, yağmur sesi, şimşek sesi, orman sesi, dalga sesi, su altı sesi, su sesi gibi farklı ses akışlarına yer veriyor ve bu ses akışlarını birleşirerek aynı anda oynatabilmenize olanak sağlıyor. Relaxia kullanarak işiniz veya ödevleriniz üzerinde çalışırken uygun bir çalışma ortamı oluşturabilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz.

YORUMLAR