RepostWhiz

RepostWhiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RepostWhiz uygulaması ile Instagram'da yer alan fotoğrafları iPhone ve iPad cihazınız ile yeniden paylaşabilirsiniz.

RepostWhiz uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve Instagram'da yer alan videolar ile fotoğrafları kolayca yeniden paylaşabilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama. Pek çok kullanıcı bu işlemi yapabilmek için ekran görüntüsü alma gibi çetrefilli yollara girişiyor fakat RepostWhiz bu işlemi sizin için otomatik hale getirerek kendisi resmi veya videoyu kaydediyor ve daha sonra sizin hesabınızda paylaşıyor.

Oldukça zaman kazandırıcı olan bu yöntem sayesinde her bir resim üzerinde gereğinden fazla vakit ayırmanıza gerek kalmıyor. Dilerseniz repost edilen resimleri kendi galerinize de kaydedebilen, ayrıca resimlerin üzerine orijinal sahibinin de damgasını koyarak ona saygısızlık etmeyen uygulama, pek çok kullanıcının beğenisini kazanacaktır.

Resimlerin yeniden paylaşımında bir kalite kaybı mevcut değil ancak videolarda çok küçük miktarlarda kalite değişimi olabiliyor. Zira uygulama videoyu indirip işledikten sonra yeniden hesabınıza yüklüyor ve bu dönüşüm işlemi sırasında kayıplardan kaçınmanın maalesef bir yolu yok.

Kolay kullanıcı arayüzü, takip edebilme, listeleme yapabilme, kullanıcı resimlerini tarayabilme gibi onlarca özelliğe sahip olan uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR