Rescue Quest

Rescue Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rescue Quest ücretsiz ve kaliteli bir eşleştirme oyunu.

Rescue Quest, kaliteli görsellerle ve ilginç bir hikayeyle karşımıza çıkan, ücretsiz bir iPhone ve iPad eşleştirme oyunu. Macera odaklı konu akışıyla ve özgün tarzıyla rakiplerini geride bırakmayı başaran bu oyunda, çırak seviyesindeki iki cadının kötü kalpli büyücüye karşı giriştikleri maceraya konuk oluyoruz.

Rescue Quest'in genel özellikleri;

  • Macera oyunu dinamikleriyle zenginleştirilmiş bir eşleştirme oyunu deneyimi
  • 100'ü aşkın bölüm mevcut ve bölümler giderek zorlaşıyor
  • Oyunda kullanılan grafikler son derece kaliteli ve animasyonlar akıcı
  • Performansımıza göre 50 farklı başarım kazanabiliyoruz
  • Bonuslar ve güçlendiriciler sayesinde zorlandığımız bölümleri geçebiliyoruz

Oyundaki amacımızı yerine getirebilmek için ekranın bir yerinde duran büyücümüzü, yolunun üzerindeki taşları eşleştirerek hedef noktasına götürmeye çabalıyoruz. Bunu yapabilmek içinse benzer üç adet taşı eşleştirmemiz gerekiyor.

Parmağımızı taşlar üzerinde sürükleyerek söz konusu bu işlemi yapabiliyoruz. Fakat taşları rastgele eşleştirmekten ziyade büyücümüzün yolunu açacak şekilde eşleştirmemiz gerekiyor.

Oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da bazı satın almalar sunuyor. Bunlar mecburi değil fakat oyunun gidişatı üzerinde belirli bir etkiye sahipler. Genel olarak her yaştan oyunseverin beğenisini kazanabilecek nitelikte olan Rescue Quest'i eşleştirme oyunlarından zevk alanlara tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR