Resimli Bulmaca 1.4 (ios)

Resimli Bulmaca

1.4
Resimli Bulmaca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Resimli Bulmaca görsel algı yeteneğinizi test eden bir bulmaca oyunudur

Resimli Bulmaca iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Resimli Bulmaca'da her seviyede bize 4 farklı resim gösteriliyor ve bizden bu resimlerin ortak noktalarını bulmamız isteniyor. Bu ortak noktaları tahmin ederken algı yeteneklerimizi ve hafızamızı çalıştırmalı ve doğru cevabı vermeliyiz.

Oyunda çözeceğimiz her bulmacadan sonra altın kazanmaktayız. Kelimeleri tahmin ettikçe yeni bölümleri açıyoruz ve yeni bulmacaları çözebiliyoruz.
Resimli Bulmaca'da zorlandığımız bulmacalarla karşılaştığımızda daha önceden tamamladığımız bölümlerden kazandığımız altınları kullanabiliyoruz ve resimler hakkında ipucu alabiliyoruz. Bu ipuçlarıyla resimlerin ortak noktasını tahmin etmeyi kolaylaştırabileceğimiz gibi altınlarımızı kullanarak sorunun cevabını direkt olarak öğrenebiliyoruz.

Resimli Bulmaca bize saatler süren bir eğlence sunuyor. Oyuna ücretsiz güncellemeler yoluyla düzenli olarak eklenen bulmacalar sayesinde oyun her oynayışımızda bize farklı bir tecrübe yaşatmakta. Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız Resimli Bulmaca hoşunuza gidecektir.