Restaurant Story 1.7 (ios)

Restaurant Story

1.7
Restaurant Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fast food restoranı işlettiğimiz bu oyunda müşterileri memnun etmek için siparişlerini doğru bir şekilde hazırlamalı ve yeni tarifler deneyerek daha fazla müşteri çekmeye çalışmalıyız.

Restaurant Story iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir restoran işletme oyunudur. Oyun genel yapısı itibariyle özellikle çocuklara hitap ediyor gibi görünse de aslında yetişkinler de keyifle oynayabilir.

Oyundaki temel amacımız restoranımızı en iyi şekidle işleterek gelen müşterilerin memnun ayrılmasını sağlamak. Bunu yapmak hiç de kolay değil zira müşteriler sürekli isteklerde bulunuyorlar ve yiyecekleri damak zevklerine göre kişiselleştiriyorlar. Oyundaki tek amaç müşterilere yiyecek hazırlamak değil. Restoranı en şık şekilde dekore etmeli, restoranın müşterilerin beğenilerine hitap etmesini de sağlamalıyız.

Restaurant Story'de çevrede faaliyet gösteren diğer restoranlarla etkileşime geçme şansına da sahibiz. Oyun aynı zamanda sosyal medya desteği de sunuyor ve oyuncuların Facebook hesapları üzerinden arkadaşları ile iletişim kurmasına izin veriyor. İletişim kurduğunuz arkadaşlarınızla gizli tariflerinizi paylaşabilir, müşterilerin beğenisini toplayarak bahşiş toplayabilirsiniz. Oyunda yapılması gerçekten çok fazla şey var. Bu yüzden uzun süre sıkılmadan oynayacağınıza inanıyorum.

Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız ve iyi bir seçim yapmak istiyorsanız, Restauran Story'yi denemelisiniz.

YORUMLAR