Reuters 2.3.3 (ios)

Reuters

Reuters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reuters, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir gazete uygulamasıdır.

Reuters, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir gazete uygulamasıdır. Haberleri yakından takip ediyorsanız ve gün be gün gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Reuters'ın resmi uygulamasını kullanmalısınız.

Bildiğiniz gibi Reuters dünyanın en köklü ve popüler gazetelerinden birisi. Uluslararası haberler yapan bir gazete olan Reuters da çağa ayak uydurarak mobil uygulamalarını marketlerde kullanıcıların beğenisine sunmuş.

Reuters'in resmi mobil uygulaması en son gelişmelere çok hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi açamlıyor. Yurtiçi ve yurtdışında olup biten bütün haberlere tek bir dokunuşla ulaşıyor ve okuyabiliyorsunuz.

Uygulamanın içerisindeki haber kategorilerinin çeşitliliği politikadan kültürele, ekonomiden spora kadar geniş bir çapta diyebilirim. Ayrıca uygulama üzerinde sadece haberler değil makaleler, analizler, resimler ve videolar da bulunuyor.

Uygulama ile dünyada neler olup bittiğini öğrenmenin yanında dünyanın her yerinden sürekli olarak gelen ve güncel tutulan ekonomi ve market bilgileri ile de parasal yönetiminizi kolayca yapabiliyorsunuz.

Uygulama aynı zamanda kullanıcı dostu ve şık bir arayüze sahip. Bununla birlikte kişiselleştirme seçenekleri de sunuyor. Örneğin kendinize bir izleme listesi oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca haberleri kaydedip daha sonra çevrimdışı iken okuyabiliyorsunuz.

Eğer siz de geniş kapsamlı bir haber uygulaması arıyorsanız Reuters'in resmi uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR