Reztoran 1.2.1 (ios)

Reztoran

Reztoran
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reztoran, iPhone kullanıcılarına sunulan pratik, hızlı ve Türkçe restoran rezervasyon uygulaması.

Reztoran, “Bu hafta sonu yemeğe nereye gitsek?”, “Hangi restoranda yer vardır?”, “Fiyatlar nasıldır?” gibi soruların yanıtını bulabileceğiniz pratik kullanımlı restoran rezervasyon uygulaması ve sadece iOS platformunda karşımıza çıkıyor. Sıklıkla dışarı yemeğe çıkan biriyseniz iPhone’unuzun bir köşesinde bulunması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı restoran rezervasyonu uygulaması olarak öne çıkan Reztoran’da İstanbul, Amsterdam, Barcelona, Berlin, Londra ve Vienna’da bulunan restoranlara ulaşabiliyorsunuz. Restoran, semt veyahut mutfak olarak aramanızı gerçekleştirdikten sonra öneriler listeleniyor. Öneriler bulunduğunuz şehirdeki ve yakınınızdaki restoranlardan oluşuyor. Restoranlar hakkında mutfak türü, ödeme şekli, fiyat aralığı ve açık olduğu saatler, yeri (harita üzerinde gösteriliyor), menüleri, fotoğrafları ve daha önce oraya giden kişilerin bıraktığı yorumlar hakkında bilgi alabiliyorsunuz.

Hangi restoranda saat kaç için yer olduğunu push bildirim olarak gösterebilen Reztoran, Türkiye geneline açılırsa çok daha fazla kullanıcı tarafından kullanılacaktır.

YORUMLAR