Rhapsody 3.16 (ios)

Rhapsody

Rhapsody
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başarılı bir müzik oynatıcı arayışındaysanız Rhapsody ile iOS cihazında ücretsiz ve reklamsız müzik dinlemeniz mümkün.

Rhapsody isimli bu müzik oynatıcı uygulama ile milyonlarca şarkı iOS cihazınızdan ulaşılabiliyor. İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısı olacak. Bu sayede ucu bucağı olmayan bir arşiv içerisinde sevdiğiniz şarkılara ulaşmanız mümkün ve daha sonra dinleyebilmek için bu şarkıları cihazınıza kaydetme seçeneğiniz de var. iPhone veya iPad kullanıcısıysanız bu uygulama ile cihazını tam tekmilli bir müzik kutusuna çevirebiliyorsunuz.

Piyasa içerisinde birçok müzik oynatan uygulama var, ancak bunların arasında çok az sayıda olanlar Rhapsody'nin özelliklerine sahip. Uygulamayı kullanırken hem tamamen ücretsiz olmasından faydalanıyorsunuz hem de karşınıza çıkan herhangi bir istemsiz reklam mesajı yok.

Rhapsody'nin eksik kaldığı tek şey muhtemelen şarkı sözlerini gösteren bir özelliğinin olmaması. Led Zeppelin ve Beatles gibi bazı ünlü gruplar da arama sonuçlarında çıkamayabiliyor, ama bunun haricinde kusursuz bir müzik keyfini hem ücretsiz hem de reklamsız sunduğu için uygulamanın hanesine kocaman bir artı puan yazıyoruz.