Rinbw

Rinbw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rinbw ile farklı bir telefon rehberi deneyimine hazırlanın.

Rinbw kullanıcılarına farklı bir telefon rehberi deneyimi yaşatmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir uygulama olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde rehberinizde yer alan kişilerin o an ne yaptığını video olarak izleyebilir ve duruma göre aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanarak aramayı düşündüğünüz kullanıcının uygun olup olmadığını kısa videoyu izleyerek kontrol etme şansına sahip oluyorsunuz. Bu yönüyle Rinbw hem daha interaktif hem de daha keyifli bir rehber deneyimi sunuyor. Pek de keyifli olmayan isim, soy isim ve durağan fotoğraflar yerine eğlenceli ve esprili videolar ile rehber kullanım alışkanlıklarınızı tamamen değiştirebilirsiniz.

Videoların her biri beş saniye olmak üzere sınırlandırılmış. Elbette ki bu videoların karşıdaki kişi tarafından oluşturulup yüklenmesi gerekiyor. Açıkçası her ne kadar farklı bir deneyim olsa da yaptığı her işi video çekip durumunu güncelleyecek kullanıcı çıkar mı emin değilim. Bu noktada uygulama biraz arkaplana düşebilir. Yine de küçük bir arkadaş grubunuz varsa Rinbw’u kullanarak eğlenceli bir deneyim yaşamanız mümkün.

YORUMLAR