ringID 4.1 (ios)

ringID

4.1
ringID
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ringID, iPhone'unuzdan ücretsiz arama, görüntülü ve yazılı sohbet etmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

ringID, iPhone’unuzda internet bağlantınız üzerinden sevdiklerinizle ücretsiz arama, görüntülü konuşma, anlık mesajlaşma gerçekleştirebileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması ve tamamıyla ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz.

Hem arayüz hem de kullanılabilirlik yönünden benzerlerinden oldukça farklı bir uygulama diyebilirim. Bir sohbet uygulamasında bulunması gereken tüm seçenekler mevcut. İster WiFi isterseniz de 3G bağlantınızı kullanarak hiçbir ekstra ücret ödemeden sevdiklerinizle gerek yazılı, gerek sesli, gerekse de görüntülü sohbet etmenin keyfini sürebiliyorsunuz.

ringID’nin ana ekranı Facebook’un ana sayfasına oldukça benziyor. Facebook’ta olduğu gibi arkadaşlarınızın neler paylaştıklarını görebiliyor, yorum atabiliyor veya sadece beğenip geçebiliyorsunuz. Sizinle paylaşılan video ve fotoğrafları da görüntüleyip cihazınıza indirme şansına sahipsiniz. Fotoğraf ve video demişken uygulamanın Snapchat’teki gibi gönderilerin belli süre sonunda otomatik olarak silinmesi özelliği de bulunuyor. Sohbetleri şenlendiren sticker’ları da unutmamak gerek.

YORUMLAR