Riot Runners

Riot Runners
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riot Runners, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz aksiyon yüklü bir oyun.

Riot Runners, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir platform oyunu. Steampunk konsepti üzerine inşa edilmiş olan oyunda aksiyon dozu yüksek bir maceraya tanık oluyoruz. Oyunda sürekli ilerleyen ve bölümlere serpiştirilmiş olan puanları toplamaya çalışan bir robotu kontrol ediyoruz.

Oyunun en dikkat çeken yanları arasında dinamizmi sürekli olarak yüksek tutan oyun yapısı ve tamamen kişiselleştirilebilir robotlar yer alıyor. Oyuncular kontrol ettikleri robotları diledikleri gibi kişiselleştirebiliyorlar. Açıkçası oyuncuları bu denli oyuna dahil etmesi oyuna dair hoşumuza giden temel detaylar arasında.

Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi Riot Runners'ta da zorluk seviyesi git gide artıyor. İlk birkaç bölümde oyunun dinamiklerine ve kontrol mekanizmasına alışıyoruz. Bölümler zorlaştıkça iş yeteneklerimize kalıyor. Riot Runners'ta dilersek Facebook hesabımızla giriş yapabiliyor ve bu sayede arkadaşlarımızla rekabet edebiliyoruz. Alacağımız puanlara göre lider tablolarına adımızı yazdırabiliyoruz.

Game Center desteği de sunulduğu için hesabımızda ekli olan arkadaşlarımızla da mücadele edebiliyoruz. Eğer siz de akıcı, aksiyon dozu yüksek ve sürükleyici bir platform oyunu arıyorsanız Riot Runners'ı denemelisiniz.

YORUMLAR