Riptide GP 1.4.1 (ios)

Riptide GP

Riptide GP
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riptide GP, üstün grafik ve efektleri, hareketl müzikleri, gerçekçi su fiziği ile mobildeki en iyi su yarışı oyunudur.

Riptide GP, süper gerçekçi su fiziği, yüksek tempolu müzikleri ve detaylı grafikleri ile mobil platformda en çok oynanan oyunlardan biridir. Hem iPhone hem de iPad’inizle oynayabileceğiniz bu su yarışı oyununda süper hızlı jet-skilerle tünellerin arasından geçecek, rampalardan atlayarak akrobatik hareketler yapacak, dalgalarla dans edeceksiniz.

Xbox platformu için geliştirilen ve övgüler alan Thunder Hurricane oyunun arkasındaki isim Vector Unit tarafından sunulan Riptide GP, jet-ski heyecanını mobil cihazlara taşıyor. Birbirinden hızlı hidro jetleri kullanma fırsatı sunan oyunda 3 farklı oyun modu bulunuyor. Şampiyonluk yarışlarına katılarak madalyalar kazanabilir, yarışları en iyi zamanda bitirerek arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya serbest yarışlara katılabilirsiniz.

iPhone 5 kullanıcıları için daha gelişmiş grafikler sunan oyunda tüm detaylar düşünülmüş. Jet-skinizi kolay sürmenizi engelleyen dalga, düşme anında ekrana sıçrayan su ve hareketlilik efekti öğelerinin yanı sıra özenle seçilmiş tabiri yerindeyse sizi gaza getiren hareketli müzikler Riptide GP’yi benzer oyunlardan ayırıyor. Retina ekran desteği sayesinde oyunlarda can sıkan siyah boşluklar yerini tam ekrana bırakıyor.

Riptide GP Özellikleri:

  • 12 futuristik su kanalı
  • 7 güçlü ve süper hızlı hidro jet
  • 3 oyun modu: Yarış, Sıcak Tur, Şampiyonluk
  • GameCenter entegrasyonu
  • iPhone 5 için gelişmiş grafikler