Riptide GP2 1.2 (ios)

Riptide GP2

1.2
Riptide GP2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riptide GP2, birbirinden güçlü jet-skilerle online yarışlara katıldığınız sürükleyici bir su yarışı oyunudur.

Dünyanın en çok oynanan su yarışı oyunu Riptide GP, yenilenmiş grafikler, yeni hidro jetler, tamamen farklı kariyer modu ile geri döndü. Birbirinden güçlü deniz motosikletlerine binip arkadaşlarınıza ve dünyanın dör bir köşesindeki oyunculara meydan okuyun.

Güçlü jet skilerle çeşitli akrobatik hareketler yaptığınız oyunun ikinci sürümünde daha geniş ve karmaşık pistlerde geçen birbirinden zorlu yarışlara katılacaksınız. Bazen hızlı, bazen elemeli, bazen de freestyle etkinlikler içeren yeni kariyer modunda tamamlamanız gereken 50 yarış bulunuyor ve her bir yarış oldukça önemli. Yarışları kazanarak hidro jetlerinizi upgrade edebilir, yeni akrobatik hareketlerin kilidini açabilir, sürücünüzün performansını artırabilirsiniz veya tamamı yeni güçlü hidro jetlere göz atabilirsiniz.

Tamamen yeni Vector Engine 4 ile güçlendirilen Riptide GP2, çoklu oyuncu modunu da destekliyor. Online düzenlenen yarışlara katılarak yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Kazandığınız başarımlar Game Center ve iCloud aracılığıyla bulutla eşitlenir. Bu sayede oyun verileriniz daima güvendedir ve günceldir.

Riptide GP2 Özellikleri:

  • Çevrimiçi yarışlara katılın.
  • Arkadaşlarınızla ve dünya genelindeki oyuncularla karşılaşın.
  • Tamamen yeni kariyer modundaki yarışları tamamlayın, yeni jet skiler satın alın.
  • Güçlü hidro jetlerin performansını artırın.
  • Yeni akrobatik hareketlerin kilidini açın.
  • Farklı kontrol seçeneklerinden dilediğinizi seçin.

YORUMLAR