Ristar 1.0 (ios)

Ristar

1.0
Ristar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ristar, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve SEGA'nın Genesis konsolu için yıllar önce piyasaya sunulan efsane oyunun mobil versiyonu.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Ristar mobil oyunu, SEGA’nın klasik konsol oyunlarını mobil platforma uyarlamasıyla ortaya çıkan serinin yeni üyesi olan bir aksiyon oyunudur.

Ristar SEGA’nın eski bir konsol oyunu ve SEGA bu tür klasiklerini günümüz şartlarına uyarlayarak mobil oyun platformuna uyarlayarak tekrar oyunculara sunuyor. Bu girişimin son yapımlarından biri olan Ristar da özellikle retro oyun severlerin yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Son derece akıcı bir oynanışı olan Ristar’da kontrol düğmeleri de bu akıcılığı destekler şekilde tasarlanmış. İki boyutlu bir platform üzerinde kahramanınız Ristar’ın heyecan dolu yolculuğunda dümen sizde olacak. Uzayan kollarıyla engelleri kendine has şekilde geçen ve düşmanlarını da büyük ölçüde bu kollarıyla alt eden Ristar’ın önünde kurtarması gereken  gezegen olacak.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Ristar oyununda oyun kaydı alabilirken, çevrim dışı oynamanız da mümkün kılınıyor. SEGA’nın her ay bir retro oyunu mobil platforma kazandırma projesinin bu ayki klasiğini kaçırmamak için Ristar mobil oyununu AppStore’dan iPhone ya da iPad cihazlarınıza indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR