Rithm

Rithm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rithm, sevdiğiniz şarkıları dilediğiniz kişiyle paylaşabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz bir platformdur.

Rithm, dünya genelinde en çok kullanılan müzik mesajlaşma uygulamasıdır. O anda dinlediğiniz şarkıyı diğer Rithm kullanıcıları ile paylaşabilir, şarkı hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Şarkıları paylaşırken eğlenceli emojilerle, fotoğraflarla ve videolarla süsleyebilirsiniz.

Sosyal ağ tabanlı bir müzik paylaşma uygulaması olan Rithm, tamamen ücretsiz bir uygulama. Twitter, Facebook veya e-posta hesabınızı kullanarak Rithm profilinizi oluşturup uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz. Ana akışınızı Rithm ve Rithm kullanıcıları tarafından paylaşılan şarkılar oluşturuyor. Dilediğiniz beğenebiliyor, yorum gönderebiliyor, dinleyebiliyor, paylaşanı takibe alabiliyorsunuz.

SoundCloud’da paylaşılan yerli ve yabancı şarkıları dinlemenize ve paylaşmanıza izin veren Rithm, modern, hızlı ve karmaşık olmayan arayüz ile geliyor. Şarkı, şarkıcı veya anahtar kelime araması paylaşmak istediğiniz şarkıya ulaşabiliyor ve tek dokunuşla istediğiniz kişiyle paylaşabiliyorsunuz. Sosyal ağ hesaplarınızı ilişkilendirerek Rithm kullanan arkadaşlarınızı kolaylıkla bulabiliyor ve arkadaş listenize ekleyebiliyorsunuz.

Rithm’in ayarlar menüsü de oldukça sade tasarlanmış. Profil bilgilerinize, gizlilik ayarlarına, bildirimlere, bağlı hesaplarınıza buradan ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca hesabınızı devre dışı bırakmak isterseniz yine ayarlar menüsünü kullanıyorsunuz.

Rithm Özellikleri:

  • SoundCloud’da yer alan milyonlarca şarkı
  • Şarkının ritmine uygun dans eden emojiler
  • Şarkıları herkesle veya tek bir kişiyle paylaşma
  • Şarkıları tek dokunuşla dinleme
  • Rithm kullanıcıları ile sohbet etme
  • Şarkıları Rithm’de, Instagram’da, Twitter’da veya SMS ile paylaşma

YORUMLAR