Rivals at War 1.2.3 (ios)

Rivals at War

Rivals at War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rivals At War heyecanlı oyun yapısı, aksiyon dolu bölümleri ve onlarca kişiselleştirme seçeneğiyle dikkat çeken ücretsiz bir savaş oyunudur.

Rivals At War aksiyon dozunu yüksek tutan oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda başarılı olabilmek için askerlerinizi iyi bir şekilde kontrol etmeli ve düşman aktivitelerini gözlemleyerek taktiksel saldırılar düzenlemelisiniz.

Komutan, Nişancı, Sıhhiye, Muhabereci ve Makineli Tüfek birimi gibi askerlerin yer aldığı oyunda kendi takımınızı oluşturup savaşa başlıyorsunuz. Üç boyutlu detaylı modellemelere oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor. Her bölümden sonra performansınıza göre kazandığınız puanlarla askerlerinizi güçlendirebilir ve sonraki bölümlerde avantaj elde edebilirsiniz. Güçlendirebilecğeiniz özellikler arasında keskinlik, güç, savunma ve can bulunuyor.

Temel özellikler;

  • Farklı asker tipleri
  • Güçlendirilebilir özellikler
  • Taktiksel saldırı formları
  • 45 başarım
  • Kendi takımını oluşturabilme özelliği

Rivals At War’da seçtiğiniz askerlerin özelliklerine ek olarak nasıl görüneceklerine de karar verebiliyorsunuz. Bu amaca yönelik olarak hazırlanmış farklı ekipmanlar bulunuyor. Grafik kalitesi olarak en iyisi değil fakat kesinlikle bunun eksikliğini hissettirmiyor. Bölüm tasarımları oldukça iyi ve interaktif.

YORUMLAR